Lesdata

1e Wintercursus 2020

 

September

Oktober

November

December

Maandag285,12,262,9,16,23,307,14
Dinsdag296,13,273,10,17,241,8,15
Woensdag307,14,284,11,18,252,9,16
Donderdag 1,8,15,295,12,19,263,10,17
Vrijdag 2,9,16,306,13,20,274,11,18
Zaterdag 3,10,17,317,14,21,285,12,19
Zondag 4,11,251,8,15,22,296,13,20

Er wordt geen les gegeven:
– Herfstvakantie 18 oktober t/m 24 oktober ( vrijspelen).

2e Wintercursus 2021

 

Januari

Februari

Maart

Maandag4,11,18,251,8,151,8,15,22
Dinsdag5,12,19,262,9,162,9,16,23
Woensdag6,13,20,273,10,173,10,17,24
Donderdag7,14,21,284,11,184,11,18,25
Vrijdag8,15,22,295,12,195,12,19,26
Zaterdag9,16,23,306,13,206,13,20,27
Zondag10,17,24,317,14,287,14,21,28

Er wordt geen les gegeven :
– Voorjaarsvakantie 21 februari tot en met 27 februari 2021 ( vrijspelen).