Lesdata tennispark Hanenburg

Wintercursus  2021/2022

Duur: 18 weken
 

Oktober

November

December

JanuariFebruariMaart
Maandag4,11,251,8,15,22,296,1310,17,24,317,14,217
Dinsdag5,12,262,9,16,23,307,1411,18,251,8,15,228
Woensdag6,13,273,10,17,241,8,1512,19,262,9,16,239
Donderdag7,14,284,11,18,252,9,1613,20,273,10,17,2410
Vrijdag8,15,295,12,19,263,10,1714,21,284,11,18,2511
Zaterdag9,16,306,13,20,274,11,1815,22,295,12,19,2612
Zondag      


Er wordt geen lesgegeven:
– Herfstvakantie 18 t/m 24 oktober 2021
– Kerstvakantie 24 december t/m 9 januari 2022
– Voorjaarsvakantie 28 februari t/m 6 maart 2022

Inhaalweken: 
– 20 t/m 23 december 2021
– 14 t/m 20 maart 2022

Zomercursus  2021

Duur: 18 weken
 

Maart

April

Mei

JuniJuliAugustusSeptember
Maandag2912, 19, 2610, 17, 317, 14, 21, 285, 12306, 13, 20,27
Dinsdag306, 13, 2011, 18, 251, 8, 15, 22,296, 13317, 14, 21
Woensdag317, 14, 21, 2812, 19, 262, 9, 16, 23,307, 14 1, 8, 15
Donderdag 1, 8, 15, 22, 2920, 273, 10, 17, 241,8, 15 2, 9, 16, 23
Vrijdag 2, 9, 16, 23, 3014, 21, 284, 11, 18, 252,9, 16 3, 10, 17
Zaterdag 3, 10, 17, 241, 15, 22, 295, 12, 19, 263,10, 17 4, 11, 18
Zondag 11, 18, 259, 16, 306, 13, 20, 274,11, 18295, 12, 19, 26


Er wordt geen lesgegeven:
– Paasdagen 4 en 5 april 2021.
– Koningsdag 27 april 2021.
– Meivakantie van 2 mei t/m 8 mei 2021.
– Hemelvaartsdag 13 mei 2021.
– Pinksteren 23 en 24 mei 2021.
– Zomervakantie 19 juli t/m 28 augustus 2021.