Lesdata Tennispark Hanenburg

Wintercursus  2022/2023

Start: 03 oktober 2022
Duur: 18 weken ( 2 inhaalweken )
 

Oktober

November

December

JanuariFebruariMaart
Maandag3,10,17,317,14,21,2812,199,16,23,306,13,206
Dinsdag4,11,181,8,15,22,296,1310,17,24,317,14,217
Woensdag5,12,192,9,16,23,307,1411,18,251,8,15,228
Donderdag6,13,203,10,17,241,8,1512,19,262,9,16,239
Vrijdag7,14,214,11,18,252,9,1613,20,273,10,17,2410
Zaterdag8,15,225,12,19,263,10,1714,21,284,11,18,2511


Er wordt geen lesgegeven:
– Herfstvakantie 24 oktober t/m 30 oktober 2022.
– 5 december Sinterklaas.( eventueel inhaalles)
– Kertsvakantie 24 december 2022 t/m 8 januari 2023.
– Voorjaarsvakantie 27 februari 2023 t/m 05 maart 2023.

Inhaalweken: 
– 20 t/m 23 december 2022.
– 13 t/m 19 maart 2023.